szlabany


W szerokiej gamie produktów KRAINY OGRODZEŃ znajdą państwo również szlabany firmy BFT,które są uzupełnieniem naszej bogatej oferty handlowej.

Szlabany elektromechaniczne BFT są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla małych parkingów jak i duzych i intensywnie użytkowanych kompleksów parkingowych.

Nasz wykfalifikowny zespół sprzedaży pomoże państwu w doborze najlepszego rozwiązania, a bogata gama akcesoriów umożliwia  dostosowanie do potrzeb użytkownika.

Szlabany BFT współpracują z systemami parkingowymi i systemami kontroli dostępu na całym świecie.

Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i montażem szlabanów parkingowych.

Jesteśmy w stanie pomóc państwu w doborze odpowiedniego  rozwiązania w zależności od potrzeb.

 

Szlabany serii Moovi

Szlabany serii Moovi przeznaczone są do wjazdów o szerokości 3 i 5 m.Posiadają silnik zasilany napięciem 230 V z własnym systemem chłodzenia.Szlabany w wersji RMM mają wbudowaną centralę sterującą LEO MV D wyposażoną w wyświetlacz LCD.Bezpieczeństwo zapewnia funkcja wykrywania przeszkód realizowana za pośrednictwem enkodera optycznego.Szlaban po natrafieniu na przeszkodę,natychmiast się zatrzymuje i odwraca ruch .Wyposażone są w funkcję zwolnienia przy otwieraniu i zamykaniu. Zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów.Przeznaczone są do pracy intensywnej 30S-3000 , 30-30RMM- 1200 oraz 50-50RMM- 600 cykli na dobę.

 

 

MOOVI 30 jest szlabanem o długości ramienia do 3m.Silnik zasilany napięciem 230V z systemem chłodzenia

 

 

 

MOOVI 30RMM jest szlabanem o długości ramienia do 3m. Szlaban posiada wbudowaną centralę sterującą LEO MV D
wyposażoną w wyświetlacz LCD. Wyposażone w funkcję wykrywania przeszkód za pośrednictwem enkodera optycznego.

 

 

  MOOVI 50 jest szlabanem o długości ramienia do 5m.Silnik zasilany napięciem 230V z systemem chłodzenia.

 

 

 

MOOVI 50 RMM jest szlabanem o długości ramienia do 5m.Szlaban posiada wbudowaną centralę sterujacą LEO MV D wyposażoną w wyświetlacz LCD.Wyposażone w funkcję wykrywania przeszkód za pośrednictwem enkodera.

 

 

 

Szlabany serii  MICHELANGELO

Szlabany serii Michelangelo przeznaczone są do wjazdów o szerokości do 4,6 i 8m.Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych ,niebieskiej RAL 5001 oraz czerwonej RAL 2005. Posiadają silnik zasilany napięciem 24V oraz wbudowaną centralę sterującą LIBRA C MV wyposażoną w wyświetlacz LCD.Zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów.Bezpieczeństwo zapewnia funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód.Szlaban po natrafieniu na przeszkodę ,natychmiast się zatrzymuje i odwraca ruch.Przeznaczone są do pracy ciągłej.

 

 

MICHELANGELO 40 jest szlabanem o długości ramienia do 4m.Posiada silnik z napięciem 24V oraz wbudowaną centralę sterującą LIBRA C MV wyposażoną w wyświetlacz LCD. Przeznaczony do pracy ciągłej.

 

 

 

  MICHELANGELO 60 jest szlabanem o długości ramienia do 6m. Posiada silnik zasilany napięciem 24V oraz wbudowaną centralę sterującą LIBRA C MV wyposażoną w wyświetlacz LCD.Przeznaczony do pracy ciągłej.

 

 

 

MICHELANGELO 80 jest szlabanem o długości ramienia do 8m.Posiada silnik zasilany napięciem 24V oraz wbudowaną centralę sterującą LIBRA C MV wyposażoną w wyświetlacz LCD.Przeznaczony do pracy ciągłej.

 

 

 

 

 

 

 

     

Partnerzy