Murki ogrodzeniowe


  

Murki ogrodzeniowe
Prosty i szybki montaż bez konieczności spoinowania, duza dama kolorów, efektownie wyglądająca faktura to zalety pozwalające na stworzenie naturalnego a zarazem nowoczesnego otoczenia domu.
Bloczki te są doskonałą inspiracją do budowy ogrodzeń oraz murów. Ich struktura nadaje oststeczny szlif i niezwykły efekt wizualny. 
 
 
DOSTĘPNE SYSTEMY; 
 
 
SYSTEM GORC-  DE LUXE , DELUXE LX  oraz nowy SUPREME S i SX 
 
System składa się z bloczków słupkowych łupanych czterostronnie, bloczków murkowych łupanych dwustronnie i płytek. Bloczki dzięki naturalnej powierzchni licowej do złudzenia przypominają łupany piaskowiec. Precyzyjnie zaprojektowane elementy znacznie skracają czas wykonania oraz sprawiają, że budowa ogrodzenia staje się "czystą przyjemnością".
 
SYSTEM JONIEC 
System ogrodzeniowy w wymiarch elemntów nroznych 20x8x10cm i elementów prostych 24x3x10cm, niewielkie wymiary elementów dają możliwosć swobodnej aranżacji a wykonane z nich ogrodzenie przyciągają wzrok. Elementy ogrodzenia łupanego joniec są dostepne w koorach ; piryt, cytryn, piaskowy
 
 
SYSTEM ROUND 
System “ROUND” to oryginalny system, jego boczki sę w kształcie koła , których przykryciem jest również okrągły daszek. Kształt tych zalewowych bloczków pozwala na szybki i prosty montaż. Struktura bloczka jest grysowa, dostępny w kolorze czerwonym , oliwkowym 
 

SYSTEM MODYŃ
Bloczki zalewowe “MODYŃ” to jeden z naszych oryginalnych i nowatorskich pomysłów na budowę ogrodzeń. Dłuższe ścianki bloczków są wypukłe tworząc powierzchnię łukową, co nadaje ciekawy wygląd. Montaż jest prosty i mało pracochłonny, bloczki nie wymagają spoinowania.
Ogrodzenie z bloczków grysowych dostępne w kolorach; czerwonym oraz oliwkowym
 
SYSTEM ASTRA BRICK
Ogrodzenie modułowe z bloczków o wymiarze 36x19x13cm w kształcie cegły wykonczone gotowymi spoinami które umowzliwiają budowę zgrabnego ogrodzenia.Bloczki produkowane są w drobnej strukturze  grysowej w trzech wariantach kolorystycznych; czerwony, brązowy oraz stalowy.
 
 
Do kazdego z w/w systemów mozna dopasowac odpowiednio zwymiarowany daszek jako zakonczenie. Występuję one w iwelu kolorach i wymiarach, adekwatnie do wybranego systemu. Stanowią jeden z najwaznieszych elementów ogrodzenia , dlatego produkawane są ze specjalnymi dodatkami , które wzmacniają ich strukturę.W celu ułatwienia czyszczenia daszków należy wykonac ich impregnację po ułozeniu. 
 
 

 

Partnerzy