Akcesoria ogrodzeniowe


 

Oferujemy bogatą ofertę akcesorii  ogrodzeniowych:
Pręty sprężające, obejmy, opaski, przelotki, nasadki na słupki, części 
pomocnicze, avoclipy, napinacze, śruby mocujące, druty
naciągowe, mocujące, kolczaste , zaślepki ,nakrętki zrywalne oraz nakrętki sześciokątne inox.
 
 
NASADKA PRZELOTKA OPASKA
Element gwarantujący solidne ,trwałe i estetyczne połączenie słupków podporowych z pośrednimi i narożnymi. Wykonany ze stopu aluminium. Element mocujący drut naciągowy do słupka pośredniego. Wykonany z mrozoodpornego tworzywa sztucznego. Wyposażony w stalowy, ocynkowany trzpień rozporowy, stabilizujący położenie drutu naciągowego. Element umożliwiający połączenie napinacza i nasadki ze słupkiem pośrednim i narożnym. Wykonany ze stali nierdzewnej, powlekany poliestrem.
NAPINACZ ŚRUBA MOCUJĄCA CZĘŚĆ POMOCNICZA
Służy do napinania drutu naciągowego, mocowany do słupka za pomocą opaski i śruby mocującej. Rolka napinacza wykonana jest jako odlew staliwny. Śruba mocująca wykonana ze stali nierdzewnej lub ocynkowana. Wyposażona w dwie nakrętki kontrujące i podkładki. Umożliwia montaż dwustronny słupka podporowego i napinacza na tej samej wysokości. Wykonana ze stali nierdzewnej lub powlekana poliestrem.
DRUT NACIĄGOWY / DRUT MONTAŻOWY
DRUT NACIĄGOWY / DRUT MONTAŻOWY
PRĘT SPRĘŻAJĄCY
NAKRĘTKA SZEŚCIOKĄTNA INOX
Drut naciągowy służy do mocowania siatki plecionej. Wykonany z drutu ocynkowanego powlekanego PVC . (1) naciągowy 2.7/4.0 mm, (2) mocujący 1.0/1.6 mm.  Konfekcjonowane (1): 65, 125, 250m; (2): 30m Element umożliwiający zamontowanie siatki plecionej do słupków narożnych. Wykonany z drutu dn= 8mm, ocynkowany i powlekany. Nakrętka sześciokątna M8 wykonana ze stali nierdzewnej A2. Nakręca się ją na śrubę niezbędną do instalacji obejm używanych do montażu paneli ogrodzeniowych. Stosowana wraz z podkładką, śrubą oraz obejmą tworzy komplet jaki jest niezbędny do montażu paneli.

 

Partnerzy